• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Vizyon-Misyon


1. Dürüstlük ve Güvenilirlik

 

Sera OSGB çalışanları, tedarikçileri, iş ortakları, rakipleri, çevre, toplum ve insanlığa karşı güvenilirlik ve saygınlık örneği olmayı hedefler. Dürüstlük, sadakat ve özveriyi vazgeçilmez ilkeleri olarak kabul eden firmalarımız, hedefleri için çalışırken Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, toplumsal etik değerlere, uluslararası hukuk kurallarına ve doğal hayatın ve çevrenin korunması yönünde imzalanmış ulusal ve uluslararası sözleşmelere uygun hareket eder.

 

2. Gizlilik ve Ticari Sırların Korunması

 

Sera OSGB, birlikte çalıştığı firmalara ait her türlü ticari, mali bilgi ve belge ile üçüncü şahıslarla yapılmış anlaşmalardaki bilgileri, “Gizlilik ve Ticari Sırların Korunması” çerçevesinde değerlendirir ve çalışanlarına ve paydaşlarına ait kişisel bilgilerinin korunmasına özen gösterir.

 

3. Sorumluluklarımız

 

Yaşadığımız çevrenin korunması prensibi, faaliyetlerimizin temel kontrol mekanizmasıdır. Sera OSGB yüksek etik davranış standartlarına bağlıdır. Tüm faaliyetlerini ulusal ve uluslararası normlara tam bir uyum içinde sürdürür. Faaliyetleri esnasında tüm kurum, kuruluş, sivil toplum örgütleri ve siyasi partilere karşı tarafsız ve eşit mesafede durur. Sera OSGB müşterilerini en yüksek seviyede memnun etmek için, tüm müşterilerine karşı dürüst ve adil davranır. En üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve güveninin tesisi için, sadece yetenekleri dahilindeki ürün ve hizmetleri sunmayı teklif eder ve taahhütlerini yerine getirmek için optimum çabayı gösterir. Müşterilerinin problemlerine karşı duyarlı davranır, hızlı ve kalıcı çözümler üretir.

Sera OSGB, tüm çalışanları için en üst düzeyde güvenli çalışma ortamı ve konforu sağlar ve sürekli iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapar. Çalışanlarımızın bireysel gelişimi için gerekli çabayı gösterir.

Yasal ve etik değerler içerisinde rekabeti temel ilke kabul eder ve rekabet hukukuna riayet eder. Rekabeti kısıtlayıcı ve tekelci yaklaşımları desteklemez.

 

İSG-KATİP
İSG KATİP
ONAY GİRİŞ
 
Üyelik Girişi
Sera Modül
 Kurum Kodu :981082


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret33784
AlışSatış
Dolar8.65248.6870
Euro10.138510.1791
Hava Durumu
İşyeri Giriş Paneli
 İş Sağlığı ve Güvenliği
İşveren Giriş Ekranı